• NANOLASH PIEGĀDES NOTEIKUMI:

  1) Pēc pasūtījuma noformēšanas pirkuma grozā, jūsu varat izvēlēties piegādes veidu – ar Latvijas Pastu vai Omniva pakomātiem. Piegādes cena abiem pakalpojumiem Latvijas robežās ir 3 EUR.


  2) Latvijas Pasta preču piegāde ir līdz tuvākajai pasta nodaļai (pasta pakapojumi pasta nodaļā). Šajā gadījumā klients saņem paziņojumu savā pastkastītē, un viņam jāierodas pakaļ sūtījumam uz savu pasta nodaļu (tā ir tā pasta nodaļa, kura apkapo konkrēto adresi).


  3) Izņemot Jūsu pasūtījumu, jums būs nepieciešams uzrādīt Jums piederošu, derīgu personu apliecinošu dokumentu (Pase vai Latvijas ID karte).


  4) Ja klienta izvēlētā piegāde notiek ar Omniva pakomātu starpniecību, tad klientam, saņemot Omniva īsziņu, jādodas uz Omniva pakomātu staciju, kuru viņš norādījis veicot pasūtījumu.


  5) Ja Preču piegāde nav iespējama Pircēja vainas dēļ (piemēram, Pircējs ir norādījis nepareizu pasta adresi, nepareizu Omniva pakomātu u. c.), preces netiek sūtītas atkārtoti.


  6) Ja Preču piegāde kavējas iepriekš neparedzamu un no Pārdevēja neatkarīgu apstākļu dēļ, Pārdevējs nekavējoties sazinās ar Pircēju un saskaņo piegādes veidu.


  7) Piegādājot Preces Pircējam kopā ar Preci, tiek nosūtīts rēķina (pavadzīmes) oriģināls.


  8) Ja Pircējs konstatē, ka piegādātā sūtījuma iepakojums ir bojāts (sabojāts iepakojums vai ir cits ārējs bojājums), viņam par to ir obligāti jāziņo, 24 stundu laikā rakstot uz: info@nanolash.lv. Pretējā gadījumā ir uzskatāms, ka sūtījums ir piegādāts pienācīgi un bez bojājumiem.


  9) Ja pēc Preču saņemšanas Pircējs konstatē, ka sūtījumā nav atbilstošs Preču daudzums vai piegādātās Preces neatbilst Pasūtījumam, un tas nav norādīts piegādes dokumentā, Pircējam ir nekavējoties jāinformē par to Pārdevējs, nosūtot attiecīgu ziņojumu uz e-pastu info@nanolash.lv .


PASŪTI TŪLĪT!

Uzdrīksties izaudzēt savu skropstu patieso garumu!