• CIK ILGI PĒC ATVĒRŠANAS NANOLASH SAGLABĀ SAVAS STIMULĒJOŠĀS ĪPAŠĪBAS?

  Nanolash var lietot 12 mēnešus kopš tā atvēršanas.


 • KO DARĪT, JA SERUMS IEKĻŪST ACĪS?

  Gadījumā, ja Nanolash nejauši iekļūst acīs, iesakām izskalot acis ar lielu remdena ūdens daudzumu. Ja parādās iekaisums un tas nepāriet, iesakām vērsties pie sava ģimenes ārsta.


 • KURŠ VAR LIETOT NANOLASH SERUMU?

  Nanolash is skaistumkopšanas līdzeklis, kas radīts sievietēm, taču arī pretējais dzimums var to lietot. Serums ieteicams visiem, kas savu skatienu vēlas padarīt izteiksmīgāku. Grūtniecības, bērna zīdīšanas laikā, kā arī bērna un pusaudža gados seruma lietošana nav ieteicama.


 • VAI VAIRĀKU REIŽU NANOLASH LIETOŠANA DIENĀ PAĀTRINĀS SKROPSTU AUGŠANU?

  No, using Nanolash only accordingly to the instruction provides the desired results.

  Nē, Nanolash lietošana saskaņā ar lietošanas instrukciju sniedz vēlamos rezultātus.


 • NO KĀ SASTĀV NANOLASH SERUMS?

  Seruma formula radīta no augstākās kvalitātes, īpaši atlasītiem komponentiem, kas sniedz optimālu skropstu augšanu. Tā rezultātā skropstas aug garākas, spēcīgākas un biezākas. Nanolash sastāvā ir ūdens, trifluormetil-dehloro-etilprostolamīds, Euphrasia Officinalis ekstrakts, nātrija hlorīds, alcohol denat., benzalkonija hlorīds.


 • MANAS ACIS IR ĻOTI JUTĪGAS. VAI TĀPĒC JĀATSAKĀS NO NANOLASH LIETOŠANAS?

  Nanolash serums ir ļoti maigs un acu apkārtnes ādu mīkstinošs. Cilvēkiem ar nosliecēm uz alerģijām un tiem, kas ir jūtīgi pret ķīmiskām sastāvdaļām kosmētikā varam apgalvot, ka Nanolash neizraisīt nekādu diskomfortu. Nanolash ir pilnīgi drošs visā tā lietošānas laikā. Tomēr bērniem, pusaudžiem, grūtniecēm un jaunajām māmiņām, kā arī cilvēkiem, kas iziet kīmijterapiju vai apstarošanu, Nanolash nav ieteicams.


 • PIEMIRSU NANOLASH LIETOŠANAS REIZI. KO TAGAD DARĪT?

  Ja aizmirsāt laicīgi uzklāt Nanolash, uzklājiet to nākošajā lietošanas reizē. Atcerieties, ka, lai sasniegtu labākos rezultātus, Nanolash ir jālieto sistemātiski, pretējā gadījumā uz vēlamo rezultātu jums būs jāgaida ilgāk.


 • KĀ PAREIZI UZKLĀT NANOLASH?

  Uzklāšana ir pavisam vienkārša, līdzīgi kā ar acu zīmuli vai laineri velkot acu kontūru. Uzklājiet serumu tieši tai vietā vai maksimāli tuvu, no kuras aug ārā skropstas gan uz augšējā, gan apakšējā plakstiņa. Pirms uzklāšanas pārliecinieties, ka āda ir attīrīta no dekoratīvās kosmētikas, krēma un ir pilnīgi sausa.


 • LIETOŠANA IR GALĀ. KĀDI IR TĀLĀKIE SOĻI?

  Kad esat sasniegusi vēlamo skropstu garumu un biezumu, nebeidziet lietot Nanolash. Jūsu skropstas būs pateicīgas, ja turpināsiet lietot Nanolash 2-3 reizes nedēļā, turpinot tās mitrināt un "barot", lai saglabātu efektu.


PASŪTI TŪLĪT!

Uzdrīksties izaudzēt savu skropstu patieso garumu!